Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri # R35py

In jos 
AutorMesaj
+gf.R35py
Admin
Admin
+gf.R35py


<b>Mesaje</b> Mesaje : 93
<b>Credite</b> Credite : 2
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Varsta</b> Varsta : 28
<b>Localizare</b> Localizare : Undeva:)

Bancuri # R35py Empty
MesajSubiect: Bancuri # R35py   Bancuri # R35py I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 2:33 am

Bulă şi Iţic se gîndesc să plece în Germania şi să facă trafic de veveriţe.Neştiind unde să le pună, le ascund în chiloţi. La graniţă, Bulă trece şi pe Iţic îl prind. După cîţiva ani, Bulă se întoarce şi îl întreabă:
- Bă Iţic, cum de te-au prins?
- Bă Bulă, cînd mi-au confundat veveritele gaura fundului cu scorbura, am rezistat. Cînd mi-au confundat c****le cu nucile, iar am rezistat. Dar, cînd au vrut să bage nucile în scorbură, n-am mai rezistat!

Trei spermatozoizi stau de vorbă. Primul zice:
- Dacă ajung să fecundez ovulul, scot o blondă superbă, ochi albaştri, ţîţe mari, picioare pînă-n gît.
Vine al doilea şi zice:
- Dacă ajung eu să fecundez ovulul, scot un tip superb, toate femeile vor fi în limbă după el.
La care al treilea zice:
- Tăceţi dracu’, că sîntem pe esofag!


BULA:Bunicule,cine a inegrit Marea Neagra?
BUNICUL:Alta intrebare mai interesanta n-ai gasit?
BULA:Ai dreptate…Atunci,spune-mi cine a omorat Marea Moarta?

Într-o seară , Ion şi Maria, dupa o ceartă înfocată , hotărăsc să nu-şi mai vorbească. Se pun ei în pat, iar Ion, care trebuia să se trezească de dimineaţă îi scrie un bileţel Măriei “Trezeşte-mă la ora 5″. Dimineaţa, la ora 10, se trezeşte şi Ion. Nervos nevoie mare, se uită în pat şi găseşte un alt bilet “Este ora 5, boule. Trezeşte-te!”


Maria, la coasă. Cum cosea ea aşa, vine unul pe la spate şi îi face felul. Dar repede. Şi pleacă. Maria, supărată, se duce acasă, la bărba’su.
- Mă Ioane, ştii, eram azi la coasă şi bla, bla… îi explică.
- Ufff, măi nevastă, tare supărată eşti, da’ ia spune, că poate îl recunoştem, nu i-ai văzut părul măcar?
- Nu, zice Maria, că eram cu spatele…
- Da, da… nici măcar ochii?
- Păi nu, nu i-am văzut.
- Da… aia n-ai simţit-o?
- Ba da, dar nu era d’aci de prin sat!


Sper ca v-au placut Smile
Sus In jos
 
Bancuri # R35py
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare +gf.R35py
» Cerere By R35py

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Divertisment :: Amuzament :: Bancuri-
Mergi direct la:  

Radio Crazy Romania
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente